Ceny nieruchomości - Bánovce nad Bebravou

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert50
Średnia cena€106,953
Cena medianowa€99,450
Cena minimalna€58,000
Cena maksymalna€199,900
Średnia cena za m2€1,711
Medianowa cena za m2€1,631
Średni czas ekspozycji103.93
Medianowy czas ekspozycji108.34

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 13 26.00%
B — umiarkowane 10 20.00%
C — powyżej rynku 10 20.00%
D — znacznie zawyżone 17 34.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bánovce nad Bebravou brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto7.22%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€629
Oczekiwany roczny dochód z najmu€7,548

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji103.93 dni
Medianowy czas ekspozycji108.34 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (8.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)28 (56.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €93,697 €1,555
Stan oryginalny €97,621 €1,378
Kompletny remont €112,117 €1,975
Nowe budownictwo €142,049 €2,208

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bánovce nad Bebravou?

Obecnie w lokalizacji Bánovce nad Bebravou dostępnych jest 50 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bánovce nad Bebravou?

Średnia cena wynosi €106,953, medianowa — €99,450. Zakres cen: od €58,000 do €199,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bánovce nad Bebravou?

Średnia cena za m2 wynosi €1,711, medianowa — €1,631.

Jak długo oferty są aktywne w Bánovce nad Bebravou?

Średni czas ekspozycji wynosi 103.93 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Bánovce nad Bebravou?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bánovce nad Bebravou wynosi 7.22%.

Powrót do przeglądu kraju