Ceny nieruchomości - Banka

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert29
Średnia cena€192,527
Cena medianowa€159,000
Cena minimalna€55,000
Cena maksymalna€350,000
Średnia cena za m2€2,982
Medianowa cena za m2€2,552
Średni czas ekspozycji107.60
Medianowy czas ekspozycji94.73

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 13.79%
B — umiarkowane 4 13.79%
C — powyżej rynku 12 41.38%
D — znacznie zawyżone 9 31.03%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Banka brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.68%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€757
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,080

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji107.60 dni
Medianowy czas ekspozycji94.73 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (55.17%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €210,149 €3,261
Stan oryginalny €128,333 €2,435

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Banka?

Obecnie w lokalizacji Banka dostępnych jest 29 ofert.

Jaka jest średnia cena w Banka?

Średnia cena wynosi €192,527, medianowa — €159,000. Zakres cen: od €55,000 do €350,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Banka?

Średnia cena za m2 wynosi €2,982, medianowa — €2,552.

Jak długo oferty są aktywne w Banka?

Średni czas ekspozycji wynosi 107.60 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Banka?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Banka wynosi 4.68%.

Powrót do przeglądu kraju