Ceny nieruchomości - Stupava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert20
Średnia cena€134,888
Cena medianowa€169,900
Cena minimalna€28,000
Cena maksymalna€329,000
Średnia cena za m2€249
Medianowa cena za m2€290
Średni czas ekspozycji102.11
Medianowy czas ekspozycji121.36

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 2 10.00%
B — umiarkowane 2 10.00%
C — powyżej rynku 8 40.00%
D — znacznie zawyżone 8 40.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Stupava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji102.11 dni
Medianowy czas ekspozycji121.36 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (10.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)12 (60.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €65,167 €129

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Stupava?

Obecnie w lokalizacji Stupava dostępnych jest 20 ofert.

Jaka jest średnia cena w Stupava?

Średnia cena wynosi €134,888, medianowa — €169,900. Zakres cen: od €28,000 do €329,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Stupava?

Średnia cena za m2 wynosi €249, medianowa — €290.

Jak długo oferty są aktywne w Stupava?

Średni czas ekspozycji wynosi 102.11 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Powrót do przeglądu kraju