Ceny nieruchomości - Most pri Bratislave

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert39
Średnia cena€205,747
Cena medianowa€210,000
Cena minimalna€110,000
Cena maksymalna€228,900
Średnia cena za m2€333
Medianowa cena za m2€343
Średni czas ekspozycji78.36
Medianowy czas ekspozycji29.86

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 2 5.13%
B — umiarkowane 2 5.13%
C — powyżej rynku 27 69.23%
D — znacznie zawyżone 8 20.51%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Most pri Bratislave brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji78.36 dni
Medianowy czas ekspozycji29.86 dni
Nowe oferty (do 7 dni)6 (15.38%)
Długo eksponowane (90+ dni)15 (38.46%)

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Most pri Bratislave?

Obecnie w lokalizacji Most pri Bratislave dostępnych jest 39 ofert.

Jaka jest średnia cena w Most pri Bratislave?

Średnia cena wynosi €205,747, medianowa — €210,000. Zakres cen: od €110,000 do €228,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Most pri Bratislave?

Średnia cena za m2 wynosi €333, medianowa — €343.

Jak długo oferty są aktywne w Most pri Bratislave?

Średni czas ekspozycji wynosi 78.36 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 6 ofert.

Powrót do przeglądu kraju