Ceny nieruchomości - Nitra

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert97
Średnia cena€113,815
Cena medianowa€99,900
Cena minimalna€17,000
Cena maksymalna€817,752
Średnia cena za m2€157
Medianowa cena za m2€152
Średni czas ekspozycji85.68
Medianowy czas ekspozycji72.55

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 16 16.49%
B — umiarkowane 12 12.37%
C — powyżej rynku 21 21.65%
D — znacznie zawyżone 48 49.48%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Nitra brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji85.68 dni
Medianowy czas ekspozycji72.55 dni
Nowe oferty (do 7 dni)7 (7.22%)
Długo eksponowane (90+ dni)45 (46.39%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €102,737 €146

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Nitra?

Obecnie w lokalizacji Nitra dostępnych jest 97 ofert.

Jaka jest średnia cena w Nitra?

Średnia cena wynosi €113,815, medianowa — €99,900. Zakres cen: od €17,000 do €817,752.

Jaka jest średnia cena za m2 w Nitra?

Średnia cena za m2 wynosi €157, medianowa — €152.

Jak długo oferty są aktywne w Nitra?

Średni czas ekspozycji wynosi 85.68 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 7 ofert.

Powrót do przeglądu kraju