Ceny nieruchomości - Trnava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert55
Średnia cena€183,070
Cena medianowa€233,500
Cena minimalna€15,000
Cena maksymalna€320,000
Średnia cena za m2€306
Medianowa cena za m2€357
Średni czas ekspozycji99.33
Medianowy czas ekspozycji92.23

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 5.45%
B — umiarkowane 4 7.27%
C — powyżej rynku 9 16.36%
D — znacznie zawyżone 39 70.91%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Trnava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji99.33 dni
Medianowy czas ekspozycji92.23 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (9.09%)
Długo eksponowane (90+ dni)30 (54.55%)

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Trnava?

Obecnie w lokalizacji Trnava dostępnych jest 55 ofert.

Jaka jest średnia cena w Trnava?

Średnia cena wynosi €183,070, medianowa — €233,500. Zakres cen: od €15,000 do €320,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Trnava?

Średnia cena za m2 wynosi €306, medianowa — €357.

Jak długo oferty są aktywne w Trnava?

Średni czas ekspozycji wynosi 99.33 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Powrót do przeglądu kraju