Ceny nieruchomości - Čierny Balog

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert69
Średnia cena€83,725
Cena medianowa€80,000
Cena minimalna€14,299
Cena maksymalna€234,000
Średnia cena za m2€131
Medianowa cena za m2€124
Średni czas ekspozycji204.38
Medianowy czas ekspozycji199.72

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 17 24.64%
B — umiarkowane 18 26.09%
C — powyżej rynku 20 28.99%
D — znacznie zawyżone 14 20.29%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Čierny Balog brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji204.38 dni
Medianowy czas ekspozycji199.72 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)69 (100.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €104,267 €137

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Čierny Balog?

Obecnie w lokalizacji Čierny Balog dostępnych jest 69 ofert.

Jaka jest średnia cena w Čierny Balog?

Średnia cena wynosi €83,725, medianowa — €80,000. Zakres cen: od €14,299 do €234,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Čierny Balog?

Średnia cena za m2 wynosi €131, medianowa — €124.

Jak długo oferty są aktywne w Čierny Balog?

Średni czas ekspozycji wynosi 204.38 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Powrót do przeglądu kraju