Ceny nieruchomości - Banská Bystrica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert30
Średnia cena€145,270
Cena medianowa€101,230
Cena minimalna€15,000
Cena maksymalna€380,000
Średnia cena za m2€226
Medianowa cena za m2€174
Średni czas ekspozycji92.40
Medianowy czas ekspozycji96.05

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 36.67%
B — umiarkowane 3 10.00%
C — powyżej rynku 3 10.00%
D — znacznie zawyżone 13 43.33%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Banská Bystrica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji92.40 dni
Medianowy czas ekspozycji96.05 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.33%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (53.33%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €128,924 €204

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Banská Bystrica?

Obecnie w lokalizacji Banská Bystrica dostępnych jest 30 ofert.

Jaka jest średnia cena w Banská Bystrica?

Średnia cena wynosi €145,270, medianowa — €101,230. Zakres cen: od €15,000 do €380,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Banská Bystrica?

Średnia cena za m2 wynosi €226, medianowa — €174.

Jak długo oferty są aktywne w Banská Bystrica?

Średni czas ekspozycji wynosi 92.40 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Powrót do przeglądu kraju