Ceny nieruchomości - Zvolen

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert33
Średnia cena€48,863
Cena medianowa€28,000
Cena minimalna€8,800
Cena maksymalna€179,000
Średnia cena za m2€101
Medianowa cena za m2€65
Średni czas ekspozycji110.49
Medianowy czas ekspozycji104.59

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 30.30%
B — umiarkowane 7 21.21%
C — powyżej rynku 9 27.27%
D — znacznie zawyżone 7 21.21%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Zvolen brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji110.49 dni
Medianowy czas ekspozycji104.59 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)18 (54.55%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €37,089 €62

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Zvolen?

Obecnie w lokalizacji Zvolen dostępnych jest 33 ofert.

Jaka jest średnia cena w Zvolen?

Średnia cena wynosi €48,863, medianowa — €28,000. Zakres cen: od €8,800 do €179,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Zvolen?

Średnia cena za m2 wynosi €101, medianowa — €65.

Jak długo oferty są aktywne w Zvolen?

Średni czas ekspozycji wynosi 110.49 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Powrót do przeglądu kraju