Ceny nieruchomości - Levice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert25
Średnia cena€38,443
Cena medianowa€60,000
Cena minimalna€12,000
Cena maksymalna€83,500
Średnia cena za m2€82
Medianowa cena za m2€102
Średni czas ekspozycji93.73
Medianowy czas ekspozycji111.71

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 32.00%
B — umiarkowane 3 12.00%
C — powyżej rynku 4 16.00%
D — znacznie zawyżone 10 40.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Levice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji93.73 dni
Medianowy czas ekspozycji111.71 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (8.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)13 (52.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €27,663 €70

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Levice?

Obecnie w lokalizacji Levice dostępnych jest 25 ofert.

Jaka jest średnia cena w Levice?

Średnia cena wynosi €38,443, medianowa — €60,000. Zakres cen: od €12,000 do €83,500.

Jaka jest średnia cena za m2 w Levice?

Średnia cena za m2 wynosi €82, medianowa — €102.

Jak długo oferty są aktywne w Levice?

Średni czas ekspozycji wynosi 93.73 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Powrót do przeglądu kraju