Ceny nieruchomości - Podtureň

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert26
Średnia cena€69,558
Cena medianowa€68,265
Cena minimalna€62,484
Cena maksymalna€86,961
Średnia cena za m2€128
Medianowa cena za m2€110
Średni czas ekspozycji39.02
Medianowy czas ekspozycji12.36

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 11.54%
B — umiarkowane 21 80.77%
C — powyżej rynku 1 3.85%
D — znacznie zawyżone 1 3.85%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Podtureň brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji39.02 dni
Medianowy czas ekspozycji12.36 dni
Nowe oferty (do 7 dni)9 (34.62%)
Długo eksponowane (90+ dni)4 (15.38%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €68,414 €128

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Podtureň?

Obecnie w lokalizacji Podtureň dostępnych jest 26 ofert.

Jaka jest średnia cena w Podtureň?

Średnia cena wynosi €69,558, medianowa — €68,265. Zakres cen: od €62,484 do €86,961.

Jaka jest średnia cena za m2 w Podtureň?

Średnia cena za m2 wynosi €128, medianowa — €110.

Jak długo oferty są aktywne w Podtureň?

Średni czas ekspozycji wynosi 39.02 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 9 ofert.

Powrót do przeglądu kraju