Ceny nieruchomości - Fintice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€85,492
Cena medianowa€71,450
Cena minimalna€37,000
Cena maksymalna€125,000
Średnia cena za m2€100
Medianowa cena za m2€103
Średni czas ekspozycji24.86
Medianowy czas ekspozycji22.84

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 2 8.33%
B — umiarkowane 20 83.33%
C — powyżej rynku 2 8.33%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Fintice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji24.86 dni
Medianowy czas ekspozycji22.84 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (20.83%)
Długo eksponowane (90+ dni)1 (4.17%)

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Fintice?

Obecnie w lokalizacji Fintice dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Fintice?

Średnia cena wynosi €85,492, medianowa — €71,450. Zakres cen: od €37,000 do €125,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Fintice?

Średnia cena za m2 wynosi €100, medianowa — €103.

Jak długo oferty są aktywne w Fintice?

Średni czas ekspozycji wynosi 24.86 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Powrót do przeglądu kraju