Ceny nieruchomości - Beniakovce

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€122,363
Cena medianowa€75,450
Cena minimalna€49,000
Cena maksymalna€139,900
Średnia cena za m2€216
Medianowa cena za m2€128
Średni czas ekspozycji18.08
Medianowy czas ekspozycji16.41

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 0 0.00%
B — umiarkowane 0 0.00%
C — powyżej rynku 23 95.83%
D — znacznie zawyżone 1 4.17%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Beniakovce brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji18.08 dni
Medianowy czas ekspozycji16.41 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (16.67%)
Długo eksponowane (90+ dni)0 (0.00%)

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Beniakovce?

Obecnie w lokalizacji Beniakovce dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Beniakovce?

Średnia cena wynosi €122,363, medianowa — €75,450. Zakres cen: od €49,000 do €139,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Beniakovce?

Średnia cena za m2 wynosi €216, medianowa — €128.

Jak długo oferty są aktywne w Beniakovce?

Średni czas ekspozycji wynosi 18.08 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Powrót do przeglądu kraju