Ceny nieruchomości - Trnava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert46
Średnia cena€418,048
Cena medianowa€220,000
Cena minimalna€10,990
Cena maksymalna€1,547,000
Średnia cena za m2€2,447
Medianowa cena za m2€2,578
Średni czas ekspozycji32.10
Medianowy czas ekspozycji16.74

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 16 34.78%
B — umiarkowane 8 17.39%
C — powyżej rynku 10 21.74%
D — znacznie zawyżone 12 26.09%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Trnava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.65%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,825
Oczekiwany roczny dochód z najmu€21,901

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji32.10 dni
Medianowy czas ekspozycji16.74 dni
Nowe oferty (do 7 dni)11 (23.91%)
Długo eksponowane (90+ dni)5 (10.87%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €614,600 €2,242
Kompletny remont €266,639 €2,374
Częściowy remont €341,223 €2,194
Nowe budownictwo €187,933 €4,622

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Trnava?

Obecnie w lokalizacji Trnava dostępnych jest 46 ofert.

Jaka jest średnia cena w Trnava?

Średnia cena wynosi €418,048, medianowa — €220,000. Zakres cen: od €10,990 do €1,547,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Trnava?

Średnia cena za m2 wynosi €2,447, medianowa — €2,578.

Jak długo oferty są aktywne w Trnava?

Średni czas ekspozycji wynosi 32.10 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 11 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Trnava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Trnava wynosi 4.65%.

Powrót do przeglądu kraju