Ceny nieruchomości - Bratislava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert244
Średnia cena€404,228
Cena minimalna€1,548
Cena maksymalna€1,850,000
Średnia cena za m2€2,743
Średni czas ekspozycji75.06

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 75 30.74%
B — umiarkowane 54 22.13%
C — powyżej rynku 51 20.90%
D — znacznie zawyżone 64 26.23%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bratislava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Średnia roczna rentowność brutto18.27%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,082
Oczekiwany roczny dochód z najmu€24,983

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji75.06 dni
Nowe oferty (do 7 dni)20 (8.20%)
Długo eksponowane (90+ dni)85 (34.84%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €368,912 €3,093
Kompletny remont €439,404 €2,655
Częściowy remont €365,479 €2,352
Stan oryginalny €442,913 €2,082
Projekt deweloperski €598,099 €4,552

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bratislava?

Obecnie w lokalizacji Bratislava dostępnych jest 244 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bratislava?

Średnia cena wynosi €404,228. Zakres cen: od €1,548 do €1,850,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bratislava?

Średnia cena za m2 wynosi €2,743.

Jak długo oferty są aktywne w Bratislava?

Średni czas ekspozycji wynosi 75.06 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 20 ofert.

Jaka jest średnia rentowność brutto w Bratislava?

Średnia roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bratislava wynosi 18.27%.

Powrót do przeglądu kraju